Çalışma Saatlerimiz:Pazartesi - Cuma , 8:00 - 18:00

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

”   Bir kişi bir kişi daha iki kişi değil, ekiptir.Ekip olarak hareket eden on kişi, ekip olamamış bin kişiden üstündür…   “

Sirius Industry’nin iş modeli, birimler arasında operasyonel, mühendislik ve finansal sinerji yoluyla değer yaratmaya dayalı bir vizyonun tezahürüdür. Ortaya konan bu değerin arkasında; stratejistler, yöneticiler, mühendisler ve yüksek vasıflı personellerden oluşan, insan kıymetleri politikası yatmaktadır.

Firma kurucularının uzun yıllar boyunca uluslararası endüstriyel taahhüt projelerinde edindikleri deneyimleri, yeni mecralara farklı bir frekansla anlatmak için kurulan Sirius Industry, yurtdışı geçmişiyle bulunduğu sektörde gelecek inşaasına katkı sağlamak ve sektöründe denenmemiş yolları denemek motivasyonuyla yola çıkmıştır.

Sektörel bazda gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mühendislik birikimi ile endüstriyel inşaat sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

 

 

Vizyon

Mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, nitelikli iş yapım anlayışını, entellektüel iş metodlarıyla birleştirerek hedefe koyduğumuz iş ve işleri gerçekleştirmek.

Misyon

İnsanı bir kıymet olarak merkeze koyarak, bu kıymeti bilgi gücüyle donatarak ulusal ve uluslararası pazarda bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir firma olarak, büyük ve kapsamlı projelere başarının imzasını atmak.

Türkiye

 Address:  Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok. Teknik Yapı Deluxia Suites No: 3/A D: 207 Ataşehir - İstanbul / TÜRKİYE

  Phone: +7 (911) 338-39-29

  E-mail: info@siriusyapi.com.tr

Rusya

 Address: 115407, Moscow, Intraterritory Municipality Nagatinsky Zaton, Nagatinskaya Embankment, Building 54, Premises 2Ц Moskova/Rusya

 E-mail: info@siriuscons.com

Sirius © 2024 All rights reserved.