yapisal4

Yapısal Çelik İmalatı

Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çeliğin elastiklik modülü diğer malzemelere oranla çok daha yüksek olduğundan, çelik yapı elemanlarının mukavemeti yüksek, hacmi küçüktür. Boyutların ahşap ve betona göre daha küçük olması, daha fazla kullanım alanı yaratılmasına, daha az malzeme kullanılmasına ve böylece daha az maliyet ve kirliliğe neden olur.
Sirius: uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi, uluslararası standartlarda üretim yapabilme yeteneği ve üretimde sahip olduğu teknoloji gücüyle yapısal çelik imalatında öncü ve örnek markalar arasında yer alır. Yapısal çelik imalatında anahtar teslim hizmet veren, bu başarısıyla büyük projeler hayata geçiren firmaların, yatırımcıların, sanayicilerin ve müteahhitlerin tercih ettiği ilk markadır.

Yapısal Çelik Montajı

Sirius; Sahada montajı yapılacak Yapısal Çelik işleriyle ilgili müşterilerine etkin man/hour planlaması eşliğinde kaliteli işçilik hizmeti sunar.
Gerçekleştirdiği hizmeti 3 ana damardan besler.
Pratik montaj sırası.
Yapısal Çelik Montajında sadelik.
Mantıksal maliyet dizilerinde verimlilik.

  Türkiye

   Address:  Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok. Teknik Yapı Deluxia Suites No: 3/A D: 207 Ataşehir - İstanbul / TÜRKİYE

    Phone: +7 (911) 338-39-29

    E-mail: info@siriusyapi.com.tr

  Rusya

   Address: 115407, Moscow, Intraterritory Municipality Nagatinsky Zaton, Nagatinskaya Embankment, Building 54, Premises 2Ц Moskova/Rusya

   E-mail: info@siriuscons.com

  Sirius © 2024 All rights reserved.